Ад’ювант для фунгіцидів

Для прискорення та покращення змочування, проникнення та поглинання фунгіцидів, конролю фузаріоза.
Механізм дії

Підвищує технічну ефективність системних і локально-системних фунгіцидів, похідних триазолів, імідазолів, стробілуринів, та анілідів.

Знижує поверхневий натяг водних розчинів, поліпшує покриття та сприяє оптимальному змочуванню листової поверхні, допомагає діючій речовині фунгіцида проникати через восковий шар та забезпечує її швидке надходження в середину рослини

В суміші з системними фунгіцидами підвищує їх ефективність та сприяє покращенню кількісних та якісних показників врожаю

Використання набору з вчасно внесеного фунгіцида (BBCH59-63), щілинних розпилювачів зі змінним кутом або двофакельних розпилювачів та Івоук на зернових колосових культурах дозволяє зменшити знесення, покращити покриття колосків у колосі зернових, покращити проникнення у восковий поверхневий шар, що призводить до кращого контролю фузаріозу, зниження мікотоксинів та збільшення врожаю

Івоук забезпечує можливість без ризиків знизити норми витрати робочого розчину та більш ефективного використання води

Норма витрати: 150-200 мл/га при виливу 100 л води;
250-300 мл/га на 150 л;
250-400 мл/га на 200 л.

Макс. концентрація: 0,2% р.р

Склад:
652 г/л метильованої ріпакової олії+112 г/л трисилоксан органосіліконових кополімерів+22.5 г/л алкоксильованих спиртів+19.1 г/л поліоксиетиленових спиртів

Пакування:

Препаративна форма: концентрат емульсії

Рекомендації щодо застосування:: Завжди додавати у бак ОСТАННІМ, після того, як фунгіцид повністю розчинився в баковій суміші.

Ціна від 536 грн./л*

* Вартість препарату вказана у гривнях за курсом НБУ станом на 10.01.2022. Вартість препарату 19,5 дол./1л з ПДВ.

збільшити схему

збільшити схему

Покращений контроль фузаріозу
  • Використовуючи комбінацію двофакельного розпилювача (наприклад, Lechler IDKT) та Івоук рівень контролю фузаріозу підвищився з 53% (фунгіцид) до 84% (фунгіцид + двофакельний розпилювач + Івоук).
Основні культури Діюча речовина гербіцида в баковій суміші
Зернові, ріпак, соняшник, цукровий буряк, соя, виноград, садові тебуконазол, пропіконазол, ципроконазол, епоксиконазол, суміші триазолів з стробілурінами, інгібіторами, сукцинатдегідрогенази (SDHI), прохлоразом, карбендазимом, іншими триазолами тощо, а також їх бакові суміші.

Важливо: ІВОУК завжди додається в суміш ОСТАННІМ!

  • Бак обприскувача наповнити водою на 2/3 об’єму і ввімкнути мішалку,  додати необхідну кількість Івоук – ретельно перемішати.
  • Додати добрива/засоби захисту рослин згідно з інструкцією до кожного препарату.
  • Після додавання всіх продуктів долити воду до рівня максимуму обприскувача ретельно перемішуючи.

Перед застосуванням уважно читайте етикетку та використовуйте в бакових сумішах із зареєстрованими пестицидами відповідно до затверджених регламентів їх застосування.

Замовити Івоук

Будь ласка, відправте замовлення імпортеру та дистриб’ютору ТОВ “Агрінова Солюшнз”. З Вами зв’яжуться наші співробітники або бізнес-партнери.

Menu