Збільшення врожаю посівів сої (т/га)

Досходове внесення гербіцидів у посівах сої

При будь-якому досходовому внесенні гербіцидів, збільшуються ризики значних втрат ЗЗР від знесення і випаровування при обприскуванні майже голої поверхні, є нагальна потреба забезпечити якісне рівномірне і щільне ґрунтове покриття робочим розчином та забезпечити фіксацію у верхньому шарі діючих речовин, щоб захистити від промивання гербіцидів до насіння культури. Найбільш поширеними діючими речовинами досходових гербіцидів є: ацетохлор, флуфенацет + метрібузін, пропізохлор + кломазон, діметенамід, метрібузін, тощо.

РЕМІКС® міцний зв’язок з поверхнею ґрунту … РЕМІКС® – це інноваційний ад’ювант для забезпечення попадання і утримання максимальної кількості робочого розчину на цільову поверхню та щільне рівномірне її покриття, підвищення адсорбції/зв’язування з грунтовими колоїдами діючих речовин і через це – значного збільшення захищеності сходів культури від фітотоксичності, що підвищує контролювання бур’янів та збільшує врожай.

c.Бохоники, Вінниця. Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН України, 2016 р.

с.Самчики, Хмельницька обл. Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН України, 2016 р.

ГАРАНТОВАНИЙ ДОХІД ВІД КАПІТАЛОВКЛАДЕНЬ 6:1

Середня відповідь урожаю на досходове внесення гербіцидів з РЕМІКС® становила близько 0,150 т/га і проведені дослідження довели високу рентабельність РЕМІКС® як при стандартному, так і при пізньому досходовому внесені гербіцидів у посівах сої. Дослідження довели рентабельність РЕМІКСУ® у посівах сої з чистим прибутком, що перевищує 6:1.

Вартість РЕМІКС® (рекомендована ціна) при нормі внесення 0,3 л/га становить 7,2 USD з ПДВ, що дає можливість сільськогосподарським підприємствам збільшити дохід від капіталовкладень.

Для отримання додаткової інформації про РЕМІКС® та рекомендацій щодо використання інших ад’ювантів торгової марки Діскавері, зв’яжіться з нами.

Menu