Внесення ад’ювантів. Інноваційні функціональні можливості ад’ювантів Discovery®.

Сільськогосподарські ад’юванти набувають популярності завдяки зростаючій потребі в агрохімікатах та впровадження практик точного землеробства, спрямованих на оптимізацію сільськогосподарського виробництва. Подальший розвиток точного землеробства і підвищення його загальної культури передбачає розважливе використання засобів захисту рослин. Збільшення площ, де господарювання провадиться за принципами точного землеробства, стимулюватиме зростаюче використання ад’ютантів, в тому числі і в Україні.

Ад’юванти і засоби захисту рослин, добрива, поживні мікроелементи і регулятори росту рослин доповнюють один одного і застосовуються разом з гербіцидами, фунгіцидами для підвищення ефективності їх дії.

Технології агрохімії, що розвиваються, дають можливість аграріям підвищувати рівень менеджменту сільськогосподарських посівів як важливого фактора для досягнення результативного господарювання. Масштабні наукові дослідження в області сільськогосподарських ад’ювантів уможливили розробку продуктів, які покращують ефективність використання агрохімікатів – в правильній кількості і в залежності від реальних потреб рослини.

Зростаюче розуміння механізмів дії агрохімікатів, розуміння роботи технічного обладнання, за допомогою якого здійснюється обробка (трактори, обприскувачі, розпилювачі та ін.), разом з розвитком комерційного сільського господарства стимулюють використання ад’ювантів в сільському господарстві.

Інноваційний потенціал ад’ювантів Discovery®.

Ад’юванти Discovery® є високотехнологічними продуктами, спеціально розробленими для цільових типів пестицидів і умов їх застосування. Правильний вибір ад’ютантів сприяє точному і результативному внесенню пестицида і покращує ефективність дії пестицида на рослину.

Ад’юванти Discovery® істотно знижують ризики при внесенні пестицидів у несприятливих зовнішніх умовах і допомогають збільшити урожайность культур

Ад’юванти Discovery® представляють найбільш актуальні інновації в технологіях засобів захисту основних сільськогосподарських культур, спрямовані на підвищення результатів обприскування.

ОСНОВНІ ВИСНОВКИ ПОЛЬОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ 2016

Деталі результатів випробувань, підтвердження підвищення ефективності дії засобів захисту рослин, з якими робили дослідження та розрахунок віддачі від інвестицій при додаванні ад’ювантів торгової марки ДІСКАВЕРІ® представлені в окремих постах.

Дослідження були проведені в Інституті кормів та сільського господарства Поділля НААН України, Вінниця, в 2016 році.

В разі додаткових питань до проведення досліджень можна зв’язатись з виконавцем:

Віктор Сергійович Задорожний

Тел.: +38 096 325 57 03

Ел.пошта: v.zadorozhnyi@ukr.net

Більше інформації про функциональний потенціал ад’ювантів та про інноваційні британські сільськогосподарські ад’юванти Discovery® Вы можете отримати у офіційного імпортера і дистриб’ютора ТОВ “Агрінова Солюшнз”.

Menu