Більш вигідна фунгіцидна обробка сої.

БІЛЬШ ВИГІДНА ФУНГІЦИДНА ОБРОБКА СОЇ

Велосіті Макс® прискорювач дії системних фунгіцидів…

Велосіті Макс® інноваційний ад’ювант спеціально створений для прискорення та покращення дії системних фунгіцидів за рахунок кращого зволоження, розподілення по листу, проникнення та змочування. Рекомендований до використання разом із, як і з широко поширеною групою триазолів, так і з новітніми сумішами тріазолів+стробілурінів, зареєстрованих для сої.

Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН України, 2016 р.

ВИЩІ ВРОЖАЇ СОЇ З ВЕЛОСІТІ МАКС®

Висновки з досліджень використання Велосіті Макс® з системними фунгіцидами по сої доводять підвищення врожайності, навіть, при різних рівнях інфекційної загрози.

Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН України, 2016 р.

РОЗРАХУНОК ВІДДАЧІ ІНВЕСТИЦІЙ „3:1“

В результаті додавання ад’юванту Велосіті Макс®, врожайність в середньому була більше в

порівнянні з обробітком без ад’юванту на 0,4 центнери на га. Вартість Велосіті Макс® (прайсова ціна) при дозуванні 0,25 л/га становить 5,75 USD з ПДВ. При приблизній ціні сої 400 USD за тону, чистий прибуток сільськогосподарського підприємства становитиме приблизно 3:1, що доводить вигідність інвестицій в інноваційні підходи захисту рослин.

Для отримання додаткової інформації про Велосіті Макс® та рекомендацій щодо використання інших ад’ювантів торгової марки Діскавері, зв'яжіться з нами.

Menu