Інновації забезпечують кращі результати. Контолювання широколистних бур’ янів. Післясходове внесення гербіцидів на посівах сої

ІННОВАЦІЇ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ КРАЩІ РЕЗУЛЬТАТИ. КОНТРОЛЮВАННЯ ШИРОКОЛИСТНИХ БУР’ЯНІВ. 

Післясходове внесення гербіцидів на посівах сої

ЕЛЕКТРОН® … боротьба навіть зі складними бур’янами та шкідниками стає легкою…

ЕЛЕКТРОН® це новітній ад’ювант для більш ефективної боротьби з широколистими бур’янами з гербіцидами на основі сульфанілмочевини, бентазону, МСРА, 2,4Д гербіцидів. А також контролювання злакових бур’янів грамініцидами та інсектицидами , що чутливі до високого pH води.

ЕЛЕКТРОН® досліджувався у бакових сумішах з бентазон + тифенсульфурон у порівнянні зі стандартними та широко поширеними неіонними ад’ювантами, що використовуються в Україні.

Спостереження, проведене через 15 днів після внесення виявило більшість сильних рослин сої та наявну позитивну динаміку контролювання широколистих бур’янів на ділянках, де було додано ЕЛЕКТРОН® у розчин для обприскування.

ЛОБОДУ КРАЩЕ КОНТРОЛЮВАТИ З ЕЛЕКТРОН®

Результати випробувань контролювання широколистих бур’янів (Chenopodium spp. Amaranthus spp. Capsella spp.) у посівах сої з використанням бентазону + тифенсульфарону + ЕЛЕКТРОН® свідчать про значно підвищену ефективність.

Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН України, 2016 р.

Інститут кормів та сільського господарства Поділля НААН України, 2016 р.

РОЗРАХУНОК ВІДДАЧІ ІНВЕСТИЦІЙ „3:1“

В результаті внесення післясходових гербіцидів з ад’ювантом ЕЛЕКТРОН®, врожайність була більше в порівнянні з неіонним ПАР на 0,4 центнери на га. Вартість ЕЛЕКТРОН® (прайсова ціна) при дозуванні 0,5 л/га становить 5,25 USD з ПДВ. При приблизній ціні сої 400 USD за тону, чистий прибуток сільськогосподарського підприємства становитиме приблизно 3:1, що доводить вигідність інвестицій в інноваційні підходи захисту рослин.

Для отримання додаткової інформації про ЕЛЕКТРОН® та рекомендацій щодо використання інших ад’ювантів торгової марки Діскавері, зв’яжіться з нами.

Menu